Новини

ПОДІЛЬСЬКИЙ РЕЙС ЕЛЕКТРОБУСА "ЕЛЕКТРОН"

17.11.2017

На  прохання міського голови  міста Кам'янець-Подільский  містянам та  учасникам  бізнес-форуму «Кам'янець відкритий для світу, Кам'янець відкритий для вас», що відбувся 10 листопада ц.р., концерном «Електрон»  було представлено електробус львівського виробництва.

 

На форум електробус «Електрон» прибув своїм ходом, подолавши  маршрут Львів –Тернопіль - Кам'янець-Подільский протяжністю понад 300 км, що стало неабияким випробуванням на його витривалість і надійність. Призначений для міських перевезень, електробус, тим не менш, успішно  проїхав цю відстань по дорогам, що нині перебувають у не найкращому стані.
  

  

Учасники бізнес форуму, серед яких було чимало іноземних гостей, депутати районної та міської рад, громадські активісти, мешканці міста та туристи, яких тут ніколи не бракує, мали змогу наочно ознайомитись з новим видом транспорту, його технічними та експлуатаційними характеристиками.  

 

  

Особливе враження на ділових людей справило те, що електробус «Електрон» вже майже два роки успішно експлуатується у Львові на регулярному маршруті, добре зарекомендував себе безперебійною роботою навіть при температурах нижче -20о С. За час експлуатації пробіг електробуса  склав  понад 40 тис. км, ним перевезено  близько півмільйона пасажирів.  Ще більш красномовними були показники не тільки екологічності транспорту, але й економічної ефективності в порівнянні з дизельним автобусом такого ж  розміру і пасажиромісткості: ціна пробігу одного кілометра  електробуса, батареї якого заряджаються  вночі за пільговим тарифом,  становить лише 0,75 грн., а дизельного, при нинішніх цінах на пальне  - 16-18 грн.

 

  

Міському голові  Кам'янець - Подільского Михайлові Сімашкевичу  електробус дуже сподобався. У своєму коментарі він зазначив, що він бачив аналоги такого транспорту лише на зарубіжних форумах та виставках і підкреслив, що якість  виконання  електробусу «Електрон» його вразила:  він вже два роки експлуатується, а виглядає як абсолютно новий.      

 


  

На завершення  бізнес-форуму всі бажаючі змогли особисто оцінити рівень маневреності, зручності та комфорту сучасного екологічного транспорту нового покоління українського виробництва під час ознайомлювальної поїздки по старовинних вулицях туристичної перлини Поділля.


<iframe width="640" height="360" src="https://www.youtube.com/embed/QeGZax78c4M" frameborder="0" gesture="media" allowfullscreen></iframe>


версія для друку
  • Digg
  • Send e-mail
  • Facebook
  • Google
  • Print
  • TwitThis
  • VKontakte

rardtug 28.06.2019 - 11:46

Hello. And Bye.

-->