Новини

Транспорт марки «Електрон» на першій міжнародній виставці «City Trans Ukraine 2017»

03.04.2017

У Києві  30 по 31 березня в НСК Олімпійський відбулась  перша спеціалізована міжнародна виставка «City Trans Ukraine 2017», у якій взяли участь  виробники громадського транспорту і учасники ринку  пасажирських перевезень.  Серед експонентів  цієї імпрези  був  й концерн  «Електрон», який представив  свої  вироби – електробус та й міський автобус, які  опинились  в центрі  особливої уваги учасників виставки, преси та відвідувачів.

 

Хоча виставка  організована вперше, склад  її учасників та представлені  транспортні засоби,  обладнання, технології та рішення у сфері муніципальної транспортної інфраструктури  ще раз засвідчили про актуальність і важливість вирішення проблем  оновлення  громадського транспорту в містах  України.   Досить сказати, що  у виставці взяли участь представники  відомих міжнародних концернів Bombardier Inc та   Siemens AG,   польської фірми   Solaris  Bus,  білоруських  заводів  "Белкоммунмаш" та МАЗ, і звісно, українських компаній-виробників.

 

 В рамках  виставки  відбулась низка  сесій та круглих столів, на яких розглядались  різні аспекти, в тому числі  сучасних технологій виробництва міського транспорту,  трендів  його розвитку, а також питання  державного регулювання і законодавства в сфері пасажирського транспорту в Україні.   Чи не найбільший інтерес викликали доповіді  президента концерну «Електрон» Юрія Бубеса,  старшого директора  з розвитку бізнесу  Bombardier Transportation   Флавіо  Канетті, директора по експорту  компанії Solaris  Bus Адама Зелінського,  котрі торкались  інноваційних рішень у виробництві сучасного  електротранспорту, зокрема електробусів.   
Саме електробуси  були в центрі уваги  учасників та відвідувачів виставки.  На «City Trans Ukraine 2017»  було представлено  дві моделі  - білоруський  Е420 Vitovt Electro від  заводу «Белкоммунмаш» та  львівський  електробус  «Электрон Е191».

 

Однак, якщо білоруські виробники  виставили  лише концептуальну модель, причому  не на ходу, то  електробус  «Електрон»  перебуває  в інтенсивній експлуатації,  прошов на маршрутах  Львова  понад  21 тис. км, перевіз майже 300 тис. пасажирів  та довів свою  ефективність:  собівартість  1 км пробігу  склала  1,2 грн.


 

 

 


Окрім електробуса, концерном  було представлено публіці добре знайомий  поки що тільки львів’янам  12-метровий  міський  автобус  «Електрон А185».

  


Детальний звіт з описом новинок, їх характеристиками – в  репортажах  преси та медіа про  електронівський транспорт  (читатидивитись).

 

На інформаційному стенді   концерну  були представлені  й інші  види транспорту   марки «Електрон» - тролейбуси та трамваї.   Якщо  в столиці поки що тролейбусів  львівської марки  поки що немає, то    широколійним трамваєм «Електрон»  мешканці Києва вже користуються. А  нещодавно  парк  вагонів вже поповнився третім таким трамваєм, який курсує на швидкісній лінії.

 

 

Під час роботи виставки  відбулась низка  робочих зустрічей з представниками  муніципалітетів, зацікавлених у оновленні  парку пасажирського транспорту, а також фірм-виробників транспорту,  підприємств з виробництва комплектуючих  та обладнання. 
Як  показала виставка, попри всі проблеми, в Україні існують умови для розвитку пасажирського транспорту, а  вітчизняні підприємства спроможні виготовляти рухомий склад та інше обладнання.  І як запевнив заступник Міністра інфраструктури з питань європейської інтеграції Віктор Довгань на круглому столі з  присутніми на виставці представниками органів місцевої влади та виробниками транспорту, незабаром очікується  ратифікація  важливої  угоди  з Європейським інвестиційним банком.  Метою цієї угоди  є забезпечення стабільного функціонування і подальшого розвитку міського громадського транспорту в містах України.  Виробники сподіваються, що урядові ініціативи  та  програми дозволять швидше оновити парк пасажирського транспорту,  стимулювати і розвивати його власне виробництво.версія для друку
  • Digg
  • Send e-mail
  • Facebook
  • Google
  • Print
  • TwitThis
  • VKontakte

-->