Новини

Перші тролейбуси "Електрон" офіційно передані Тернополю

08.06.2026 Пʼять тролейбусів, вироблених у Львові, вже виходять на тернопільські маршрути. Це перша партія з 17 тролейбусів, замовлених містом. Салони обладнані кондиціонерами, системою опалення, відеоспостереженням, інформаційними табло, автоматичним оголошенням зупинок і USB-роз’ємами для заряджання мобільних телефонів. Також передбачені спеціальні місця та відкидний трап для маломобільних пасажирів.
версія для друку
  • Digg
  • Send e-mail
  • Facebook
  • Google
  • Print
  • TwitThis
  • VKontakte