Новини

Корпорація «Електрон» представляє перший тролейбус власного виробництва

02.10.2014

Перший тролейбус марки «Електрон» виготовлений Спільним українсько-німецьким підприємством «Електронтранс» був представлений президентом корпорації «Електрон» Юрієм Бубесом на щорічній виставці «Львівський товаровиробник-2014».

Тролейбус Т19101 «Електрон» – це 12-ти метровий, повністю низькопідлоговий міський транспортний засіб підвищеної комфортності, загальною пасажиромісткістю 106 чоловік (у т.ч. 34 місць для сидіння), який сповна відповідає європейським вимогам перевезення пасажирів.

Для зручності посадки і висадки пасажирів у тролейбусі застосовано пневматичну систему «кнілінг», завдяки якій тролейбус на зупинці громадського транспорту додатково опускається, зменшуючи дорожній просвіт (кліренс). Для осіб з обмеженими можливостями салон тролейбуса обладнаний сигнальними кнопками та відкидним пандусом для заїзду інвалідного візка на спеціально пристосоване місце з пасками безпеки для їх фіксації під час руху.

Салон тролейбуса обладнаний комфортними та вандалостійкими сидіннями, інформаційними моніторами та табло з біжучим рядком. Система опалення салону – повітряні калорифери. Мікроклімат кабіни водія забезпечується кондиціонером. Управління силовим приводом тролейбуса Т19101 «Електрон» здійснюється транзисторною системою, що передбачає режим рекуперації енергії – повернення струму в енергомережу, забезпечуючи енергоощадність транспортного засобу до 40%.

Тролейбус розвиває швидкість 70 км/год. Безпеку руху забезпечують електронні системи контролю та керування, система ABS, а також зовнішні і внутрішні камери відео спостереження та дзеркала зовнішнього огляду з електропідігрівом.

На тролейбусі застосовано комп’ютерне керування (САN-система) всіма пристроями, що дозволяє здійснювати постійну діагностику стану тролейбуса, а при технічних оглядах зменшує витрату часу та коштів на обслуговування.

Кузов тролейбуса виготовлений з нержавіючої сталі, зовнішнє облицювання зі склопластику – тролейбус надійно захищений від корозії.

Перший тролейбус Т19101 «Електрон» виготовлений для міста Львова і буде переданий ЛКП «Львівелектротранс».версія для друку
  • Digg
  • Send e-mail
  • Facebook
  • Google
  • Print
  • TwitThis
  • VKontakte