ТОВ «Електронмаш» пропонує послуги з гнуття листового прокату з будь-якого металу, у тому числі з нержавіючої сталі.


Гнуття листового прокату може бути виконане як самостійна операція, так і як один з етапів виготовлення виробів (наприклад, у комплексі з лазерною різкою).


Наші спеціалісти виконують роботи на високоточному обладнанні з числовим програмним управлінням – листозгинальному пресі фірми «TRUMF» (Німеччина), що дозволяє виготовляти вироби практично будь-якої складності.


Листозгини «TRUMF» вирізняються високою якістю і точністю в обробці листового металу. Товщина металу для гнуття на пресі – до 12 мм.


Основною перевагою використання листозгинальних пресів є висока швидкість здійснення операцій з обробки листового металу.


ТОВ «Електронмаш» пропонує замовникам професійні послуги гнуття сортового листового прокату різних сплавів, забезпечуючи при цьому високий рівень якості та повторюваності деталей будь-якого рівня складності.


ТОВ «Електронмаш» гарантує високопрофесійний підхід, повну технічну підтримку на всіх етапах виконання замовлень за Вашими кресленнями, малюнками та ескізами і високу якість їх виконання.

 

Якщо Вас зацікавили наші пропозиції, детальну інформацію щодо розміщення замовлення можете отримати через свій запит електронною поштою на адресу commerce@eltrans.electron.ua.