ТОВ «Електронмаш» пропонує послуги з лазерної обробки листового і трубного прокату (круглого і квадратного перетину).


Сучасне лазерне устаткування підприємства відповідає вимогам світових стандартів – при виконанні робіт використовується високотехнологічний лазерний комплекс різки з числовим програмним управлінням фірми «TRUMF» (Німеччина).


Лазерний промінь надає широкі можливості для різання практично будь-яких металів (у тому числі з твердих сплавів) будь-якої заданої конфігурації з мінімальними затратами часу.


Відсутність механічної дії на матеріал, що обробляється, дозволяє мінімізувати як тимчасові деформації, що виникають у процесі різання, так і залишкові після повного остигання деталі. За рахунок температурних властивостей лазера відбувається й підгартовування кромки оброблюваної деталі, що підвищує її міцність.


Лазерна порізка відзначається високим ступенем точності та чистоти поверхні різу. Деталі, виготовлені цим методом, мають гладкі кромки і можуть використовуватись без додаткової механічної обробки.


Лазерний комплекс є ідеальним засобом для заготовки листового прокату в дрібносерійному та дослідному виробництві. При виготовленні невеликих партій продукції доцільніше і практичніше здійснити лазерний розкрій матеріалу, ніж виготовляти дорогі ливарні форми або прес-форми.


Для автоматичного лазерного розкрою матеріалу досить лише підготувати файл креслення в будь-якій креслярській програмі та перенести цей файл на комп’ютер установки.

Товщина різки лазерним устаткуванням фірми «TRUMF» становить:

- для чорного металу ≤25 мм;

- для нержавіючого металу ≤12 мм.


Підприємство завжди готове виконати роботи за наданими кресленнями, малюнками та ескізами у будь-якій кількості у максимально стислі терміни.

Файли для лазерної різки матеріалів можна подати з врахуванням наступних вимог:

- розмір стола 1,5х3,0;

- товщина чорного металу ≤25 мм;

- товщина металу нержавіючого ≤12 мм;

- креслення в електронному вигляді у форматі DXF.


Якщо Вас зацікавили наші пропозиції, детальну інформацію щодо розміщення замовлення можете отримати через свій запит електронною поштою на адресу commerce@eltrans.electron.ua.