ТОВ «Електронмаш» – підприємство повномасштабного виробництва, що спеціалізується на проектуванні та виробництві сучасного міського електротранспорту – трамваїв, тролейбусів, електробусів, - та  міських  пасажирських автобусів, агрегатів та запасних частин.

 

Завод «Електронмаш» – це сучасне машинобудівне підприємство з технологічно гнучким виробництвом, що сьогодні виготовляє трамвайні вагони для колій різної ширини – 1000 мм, 1435 мм та 1524 мм – тобто не лише для міст України, але й на експорт – у держави СНД та Європейського Союзу.

 

У склад підприємства входять конструкторсько-технологічні бюро, механозаготівельне, зварювальне, фарбувальне та складальне виробництва.

 

Виробничі потужності заводу «Електронмаш» дозволяють виготовляти 100 трамваїв або 100 тролейбусів чи електробусів на рік.

 

У рамках машинобудівної корпорації «Електрон» впроваджується масштабна програма локалізації (імпортозаміщення) виготовлення вузлів та агрегатів для електротранспорту.ТОВ «Електронмаш» здійснює поетапне освоєння виробництва трамвайних візків, систем керування тяговим обладнанням трамвая, тролейбуса і електробуса, зчіпних пристроїв для трамваїв та двохланкових тролейбусів й автобусів, передніх незалежних підвісок, інших вузлів та агрегатів.

 

Запрошуємо Вас на  «Електронмаш»!